Inteligentny domNovinkaPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

2399 EUR dělá kancelářskou plochu jednoduchou Tchaj-wan elektrické stroje typu T24 inteligentní oko hodnocení

Vývoj PC po celá desetiletí, odvozený z různých forem produktů, mezi nimiž je stroj all-in-one velmi zvláštní existencí.Vzhledem k omezením nákladů, výkonu atd., pozice byla velmi nepříjemná najednou, a vysoká nemůže být nízká.

Nicméně, v posledních letech, s dobou splatnosti PC hardware technologie,změny ve kancelářské potřeby, a pozornost na úspory energie a ochranu životního prostředí, all-in-one stroj má tiše ohlašoval v druhém jaře, a to zejména v oblasti obchodní kancelář, která svítí.

Jako obchodní kancelář nepotřebuje špičkový hardware. Když je výkon dostatečný, stará se více o krásný a osvěžující design počítače. Koneckonců, nikdo se nechce podívat na pracovní plochu své kanceláře.”Linky jsou stále špinavé a nejasné.”

Stroj typu all-in-one právě dokonale řeší tyto problémy: menší velikost, lepší přenositelnost, menší připojení, nižší spotřeba energie a připraven k použití.Takový systém je nepochybně nejúčinnější, bezproblémový a bezstarostný pro kancelářské pracovníky.

Taipower oficiálně vstoupil na pole strojů all-in-one již v roce 2015. S přísným designem výrobků a vysoce kvalitními službami má postupně určitou pozici na trhu.Rychlá technologie nedávno dorazila k inteligentnímu oku all-in-one T24 od Taiwan Electric Power.

Jako”fasáda”all-in-one stroj je vybaven 23.8 palců velký displej s rozlišením 1920×1080, široký pozorovací úhel 178°, 99% RGB barevný gamut, maximálním jasem 300nit, úroveň barev až 3000:1 kontrastní poměr, a tři-sided rámu jen 3mm, dosažení obrazovky-poměr stran obrazovky až 86%, a celkovou”tvář”je plná.

Procesor používá 10nm proces Intel v 11. generace Celeron N5095,4 jádra a 4 vlákna,nejvyšší frekvence může být až 2,9 GHz, TPD je pouze 15W a je také vybaven 8GB DDR4 paměti a 256 GB kapacita pevného stavu, který je velmi vhodný pro každodenní kancelářské práce, výkon, mohou být použity a úspory energie.

Kromě toho, Tchaj-wan Elektrické T24 inteligentní oko má také vestavěný drátová+bezdrátová duální síťová karta,bezdrátová přenosová rychlost může dosáhnout až 866Mpps,integrované Bluetooth 4.0 funkce,kancelářské zpracování souborů je velmi pohodlné.

Toto jsou specifické parametry Tchaj-wanu elektrické all-in-one T24 smart eye:

Za druhé, vzhled: panda color matching má styl “chytré oči” a má ruku v rozptylu tepla

Tchaj-wan electric all-in-one machine T24 Smart eye shape má “minimalistický” styl, v off-screen nebo tmavém pozadí, může ukázat velmi silnou černobílou barvu panda, která je jedinečná.

Současně lze tělo také nastavit pod úhlem 45° a celková konzola je pouze 541X420.3X176.3mm, která je tenká a lehká.

I pod světlé pozadí, pouze horní část 3mm a tři úzké rámečky na levé a pravé straně jsou téměř neviditelné,dosažení screen-obrazovky-poměr 86%, a vizuální dojem je velmi silný.

Na 23.8-palcový displej má rozlišení 1920X1080,široké pozorovací úhel 178°, a podporuje 99%SRGB barevný gamut.Kvalita je dobrá, což je velmi vhodné pro každodenní Kancelář a volný čas.Ať už se jedná o dokument, tabulku, PPT nebo sledování videa nebo hraní hry,má silný vizuální komfort.

Zadní strana přijímá design “smart eye”, který oficiální řekl, že byl inspirován britským”Eye Of London”. Zohledňuje budoucí vědu, technologii a umění. Kromě toho, že vypadá dobře, může být také vdechován studeným vzduchem, aby se interiér dále ochladil, a pak se teplo účinně extrahuje několika větracími otvory.

Základní konzola a hlavní tělo zaujmou rychloupínací konstrukci,která se velmi snadno instaluje nebo rozebírá.

Podrobnosti o tlačítkách na levé straně spodní části oka T24, zleva doprava, jsou: vypínač, tlačítko vypnutí obrazovky, zvýšení jasu, snížení jasu.

Podrobnosti na pravé straně spodní části oka T24, aby bylo možné snadno rozšířit a připojit různá zařízení, jsou poskytnuté I / O porty také velmi bohaté,

Zleva doprava: příkon, HDMI video výstup, com video výstup, USB 3. 2×2, Gigabit RJ-45, USB 2. 0X2, audio rozhraní X2.

Prázdné rozhraní je vyhrazeno nad zvukovým rozhraním, nevím, co použít, vypadá to, že je připraveno pro USB.

Dvě další rozhraní USB 2.0 jsou také k dispozici ve spodní části chladicího otvoru na zadním panelu displeje.

Seznam napájecích zdrojů a kabelů

Napájení podporuje až 48W výstup

T24 Smart Eye je také dodáván s bezdrátovou klávesnicí a sadou myší,což uživatelům umožňuje držet se dál od neuspořádané plochy a podvozku způsobeného kabely.

Za třetí, test výkonu: výkon CPU je srovnatelný s desktop Pentium

T24 Inteligentní Oko je vybaven Intel mobilní verze Celeron N5095 procesor, právě vydala v první polovině tohoto roku, s kódovým označením Jasper Lake,vyrobeno v 10nm proces, založený na low-power, energeticky efektivní Atom Atom architektury.

Konkrétní specifikace této procesor, 4 jádra a 4 vlákna,turbo frekvence může dosáhnout až 2,9 GHz, TPD je pouze 15W a grafika je integrovaná s procesorem Intel UHD Grafické jádro zobrazení, 16 provedení jednotek, a maximální frekvence může dosáhnout 750 mhz.

— Test výkonu procesoru

1 、 CPU-Z

V CPU-Z testu single-core běh byl rozdělen do 263 bodů,které se rychle dohonil AMD je entry-level Athlon 200GE APU,a druhý TDP je 35W.Multi-core běh je rozdělen do 1003.2 bodů,více než Ruilong 200GE,což je v podstatě ekvivalent k ploše-level Pentium G4560.

2 、 Cinebench R20

V CineBench R20 spustit skóre testu single-core run je rozdělena do 223,a multi-core run je rozdělena do 704.To je v podstatě stejný jako entry-level Pentium a Celeron na ploše,ale spotřeba energie je mnohem nižší.

3、wPrime

Spuštění dat 32M s jedním jádrem trvá 70.234 sekund a spuštění dat 1024M s vícejádrovým trvá 653 sekund.

— Test pevného disku

Podle AS SSD Benckmark test, sekvenční čtení a zápis byly 452MB/s, 402.98 MB/s 4K náhodné čtení a zápis jsou 20.21 MB/s a 65.18 MB/s, respektive s celkovým skóre 683 bodů.

Pod CrystalDiskMark test, sekvenční čtení a zápis byly 489.97 MB/s, 411.39 MB/s 4K náhodné čtení a zápis jsou 20.24 MB/s, 36.65 MB/s.

Modul T24 Inteligentní Oko používá Tchaj-wan Electric je vlastní M. 2 SSD, jak lze vidět z výsledků testů, trvá SATA kanál, protokol, rychlost není příliš rychlý, ale to je více než dost pro obchodní kancelář, daleko lepší než mechanický pevný disk.

— Screen test

T24 Smart Eye color gamut je 96% sRGB, 73% Adobe RGB, 74% P3 a 68% NTSC a barevný displej je velmi standardní.

Při testu je statický kontrastní poměr 1100: 1, nejnižší jas je 94nits a nejvyšší je 290nits. Z tohoto hlediska by obrazovka měla používat podobný panel IPS.

Za čtvrté, zkouška spotřeby energie: plné zatížení nepřesahuje 50W

1, AIDA64 pečící stroj test

Použili jsme AIDA64 pro 10minutový test na pečení, spotřeba energie Celeron N5095 byla stabilní při 9W po celý proces a teplota jádra byla 75 stupňů.

2、4K video test

Přehrávání 4K 60FPS video online,Intel Celeron N5095 má vestavěný Intel UHD Grafické jádro displej,procesor obsazenost je plovoucí kolem 30%-45%, a jádro zobrazení obsazenosti je plovoucí kolem 50%-60%. Je vidět, že pokud jde o denní film a televizi, může se s tím stále plně vyrovnat.

3. Shrnutí spotřeby energie

Použili jsme měřič spotřeby energie k testování spotřeby energie stroje T24 Smart Eye all-In-one v pohotovostním režimu, přehrávání videa 4K a stavu stroje na pečení.

Jak je vidět z výsledků, v pohotovostním režimu je spotřeba energie pouze 38W a v mezním stavu přehrávání videa 4K a stroje na pečení je výkon celého stroje plně načten na 49W.

Za páté, shrnutí: vysoká nominální hodnota, nízká spotřeba energie all-in-one stroj, úspora problémů a úspora starostí

Nyní shrňme výhody stroje T24 Smart eye all-in-one:

1, Malá stopa, vysoká hodnota bílé barvy, úplně se rozloučit s chaotickou řídící linkou.

2.99%barevný gamut displej, přesné obnovení obrazovky.

3, silná škálovatelnost, denní potřeby kanceláře jsou plně splněny.

4. Spotřeba energie při plném zatížení nepřesahuje 50W a maximální teplota procesoru je pouze 75 stupňů.

Jedinou nevýhodou je,že výkon procesoru Celeron N5095 je stále o něco slabší a spotřeba energie při plném zatížení je pouze 9W,což nestačí k přehrávání.

Někdo může říct, to je ono?Proč ne jen zvážit notebook?Pak vám řeknu, že tento stroj all-in-one potřebuje pouze 2399 juanů, aby ho sundal, a většina strojů all-In-one na trhu je více než 3500 juanů.Stává se to okamžitě velmi voňavé?

Umístění tohoto inteligentního stroje T24 eye all-In-one je navíc obchodní kanceláří a nevyžaduje příliš vysoký výkon. To může být snadno spokojen při zpracování dokumentů, zpracování grafiky, přehrávání zvuku a videa, a videokonference.

Má také vestavěnou vysokorychlostní SSD.IT nastartování rychlostí téměř 500 MB/S trvá pouze 10 sekund. vyhýbá se rozpakům zapnutí a čekání na půl dne v práci. DENNÍ ZPRACOVÁNÍ SOUBORŮ MŮŽE TAKÉ RYCHLE REAGOVAT. Kromě toho je velmi důvěrně zahrnuta také bílá Sada klávesnice a myši.

Přidejte další mikrofon externí kamery,v tomto zvláštním období epidemie je také dobrou volbou dát studentům internetové lekce.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button