Inteligentny domNovinkaPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Guangxi utratil spoustu peněz za vybudování Garden Expo Parku a nádhernou scenérii Lingnan najdete zde

Když přijedete do krásného Guangxi, pokud chcete rychle porozumět městu a vidět krásy města, můžete se také přijít projít do parku Hezhou Garden Expo. Hezhou Garden Expo Park vytvořil turistům krásnou scenérii všech částí Guangxi metodou zahradní úpravy. Integruje „město Lingnan, horské město a vodní město“ a ukazuje historické a kulturní dědictví Guangxi a nejkrásnější scenérie. Krajina, v Guangxi také známá jako „Malé Suzhou“, kde můžete cítit skutečnou městskou kulturu, na co čekáte?

Hezhou Garden Expo Park se nachází v zóně ekologické izolace na křižovatce Xiadao Village, Liantang Town, Babu District, Hezhou City. Celý park se rozkládá na ploše 2 642 akrů. Zahrnuje výstavní parky ve 14 městech v Guangxi, každé z toho je velmi dobré. Scenérie a kultura různých měst v Guangxi jsou zobrazeny hlavně v řekách, jezerech, horách, polích, budovách a dalších aspektech, takže návštěvníci mohou kouzlo Guangxi pocítit mnoha způsoby.

Když vstoupíte do parku Hezhou Garden Expo, uvidíte v parku téma dlouhověkosti z architektury, tematických náměstí a zeleně celého parku. Představuje kulturu dlouhověkosti města Chezhou v Hezhou a krajina je zde vynikající a efektivně zlepšuje místní Životní prostředí také výrazně vylepšuje obraz města Hezhou. Pod velkým tématem dlouhověkosti jsou tři výstavní témata, a to rodné město Lingnan, město šťastné vody a město osídlení. Každá výstavní zahrada má své vlastní téma. Zelená místa v parku jsou speciálně navržena pro zdraví zachování a jsou velmi vhodné k bydlení …

V Hezhou Garden Expo je 9,5 metrů vysoká socha Qilin, která je nádherná a atmosférická. Většina architektonických stylů v parku je z dynastie Tang, plné starožitností. V parku se nacházejí nejen retro budovy, ale také malebná místa, jako je jezero Wanshou a jezero Changshou. Každé malebné místo představuje kulturu Guangxi. Kromě toho existuje také místo, které integruje ubytování, stravování, volný čas a zábavu. pětihvězdičkový hotel má neomezenou scenérii.

V Hezhou Garden Expo je mnoho speciálních občerstvení, z nichž nejznámější jsou Huangjing Liquor a Zhaoping Tea. Kromě toho je hlavní místní funkcí vepřové maso z Huangtian a bílé lepkavé rýžové koláče. Suroviny jsou vyrobeny z místních plodin. „Chuť je velmi jedinečná a chuť je velmi dobrá.

Každý, kdo přijde do Hezhou, Guangxi, si nesmí nechat ujít toto místo s pokladem, protože zde se můžete seznámit s jedinečnou scenérií Guangxi, cítit čerstvý a přirozený vzduch, ocenit nádhernou přírodní scenérii, porozumět kráse kultury Guangxi a ochutnat místní jídlo a občerstvení z Guangxi. Velmi vysoké, bez ohledu na to, jaké je roční období, je vhodné! Až to uvidíte, zanechte zprávu a řekněte redaktorovi, chcete se sem jít podívat?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button