Inteligentny domNovinkaSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Huawei dnes uspořádala konferenci Hongmeng, aby oznámila, že Mate 40 a další modely jsou první

2. Června novinky, Huawei bude hostit Harmony 2 a Huawei zcela novou produktovou scénu v 8 hodin.

V té době bude operační systém Hongmeng, dříve používaný pouze pro inteligentní obrazovky, nositelná zařízení a další produkty, implementován na straně mobilního telefonu přistání.

První seznam obsahuje: Mate40, Mate40 Pro, Mate40 Pro+, Mate40 RS, Mate X2, nova8, nova8 Pro, MatePad Pro osm.V kromě toho, odpovídající modely Huawei v režimu offline obchody budou aktualizovány také na hongmeng.

Samozřejmě, na rozdíl od iOS a Android, které jsou především pro mobilní telefony, podle Huawei, hongmeng je operační systém pro celou scénu, která řeší problém neefektivní spolupráce více zařízení.”Ať už se jedná o mobilní telefon, tablet, Zámek dveří, mikrovlnnou troubu, můžete použít hongmeng.”“

Hongmeng vlastnictví ochranné známky se také usadil.Včera inspekce společnosti ukázala, že registrační číslo 38307327 ochranná známka “Hongmeng” byla převedena na Huawei Technology Co. Ltd by Huizhou qibei Technology Co., Ltd. Ltd

Huawei dnes uspořádala konferenci Hongmeng, aby oznámila, že Mate40 a další modely jsou první

Pokud jde o spolupráci v oblasti životního prostředí, Huawei spolupracuje s nejlepšími 200 výrobci aplikací na světě na společném vývoji aplikací na koncových zařízeních.

Huawei očekává, že do konce roku 2021, počet zařízení vybavených hongmeng operační systém dosáhne 300 milionů eur, z nichž více než 200 milionů Huawei zařízení, počet různých koncových zařízení pro externí partnery bude vyšší než 100 milionů.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button