Inteligentny domNovinkaPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Inner Mongolia léto cool kapitál Každý den je teplota klimatizace

Kam cestovat v létě?

Nejvhodnějším přístupem je najít chladné místo pro sledování scenérie a zároveň se vyhnout létě.

Jako turistický mistr jsem byl každý rok na mnoha místech. Hulunbuir, který se nachází ve Vnitřním Mongolsku, je mým oblíbeným turistickým cílem a ideálním letním městem. Je také velmi cool i v létě. Například v červenci a srpnu je průměrná maximální teplota pouze 23 stupňů a 21 stupňů. Návštěva venku se cítí jako v nekonečném klimatizovaném pokoji. Vnitřní aktivity ani nemusí zapnout ventilátor. Je to skutečný “chladný kapitál” a jedno z nejvíce energeticky úsporných měst v létě v Číně.

Hulunbuir má krásné prérie, Manzhouli Matryoshka náměstí plné exotických zvyků, a různé nádherné představení. Opojná je i scenérie na obou stranách dálnice.

Bayan Hu Šuo

Bayan Husuo se nachází v autonomní vlajce Hulunbuir Evenke, která je hlavní oblastí Lučiny Hulunbuir. Když sem přijdu, myslím na krásné “setkání Aobao Bao”.Existují nekonečné zelené savany, zakřivené a tekoucí řeky a krásné mokřady.

Ao Bao, dům, pastviny, hordy skotu a ovcí představují krásný a atmosférický styl malby, což je spořič obrazovky Vykreslování s kliknutím.

Black Mountain hlava se dívat na západ slunce

Jak může hulunbuirova skvělá cesta chybět krásný západ slunce.

Při sledování západu slunce na pastvinách je Black Mountain Head dobrým místem.

Black Mountain Head je krásné město asi 60 kilometrů jihozápadně od města Erguna.Tam jsou zvlněné pastviny, klikaté řeky, a červené a modré barevné domy. Když měkké světlo západu slunce svítí na zemi, zdá se, že na první pohled obdivuje jemnou olejomalbu.

Hulunbuirova zeměpisná šířka je relativně vysoká. V létě jsou dny a noci krátké.Slunce musí počkat až do více než osmi hodin, aby se sklouzlo po obzoru. Pokud si chcete užít krásný západ slunce, musíte vylézt na kopec vedle starobylého města. Říká se, že místní obyvatelé nazývají”Sunset Mountain”.

Cesta na horu není strmá, turisté mohou snadno vylézt na vrchol, pokud chcete ušetřit čas, můžete si vybrat terénní motocykl.

Vylezte na horu, ale podívejte se na hory, které se valí, všechny pokryté zelenými loukami.Při pohledu na západní oblohu se mraky shromáždily poblíž obzoru a slunce svítilo šikmo na mokřadu skrz mraky a řeka odrážela zlaté světlo.

Zdarma a snadno mongolská dívka tančila v západu slunce,a její půvabnou postavu a šikovné tanec se stal krásnou krajinu, způsobuje velké množství turistů do hodinky.

Manzhouli Matryoshka Náměstí

Náměstí Matryoshka v Manzhouli je jedinou malebnou oblastí v Číně s tématem ruské matryoshky. Matryoshka prvky lze vidět všude v malebné oblasti, dokonce i některé budovy jsou také Matryoshka tvary.

Na náměstí Matryoshka si můžete také vychutnat Ruský cirkus.Herci představili spoustu zajímavých a vzrušujících scén, jako je setrvačník smrti, hrazda a Královský Cirkus.

Krajina na straně silnice je také krásná

Krása Hulunbuir je všude, a mnohokrát silniční scenérie může také střílet ve velkém měřítku efekty.

Naše auto jelo celou cestu vpřed, procházející Erguna Rab Dalin Farmu a Enhe Township Státní Statek,velké řepkový květina se každý těší,a tam byl také velký řepkový květina na svahu poblíž Erguna Wetland Park.

Zlaté řepkové květy a zelené louky, modrá obloha a bílé mraky se navzájem kontrastují a krása je nesrovnatelná.

Řepkové květy na jihu obecně kvetou na jaře.Hulunbuir kvůli zeměpisné šířce a klimatu kvetou řepkové květy v létě a přinášejí turistům nečekaná překvapení.

Cestovní poradenství:můžete se rozhodnout cestovat do Hulunbuir samořiditelným autem, charterovým autem nebo skupinou zpráv.Ultrafialové paprsky na pastvinách jsou silné, takže bychom měli udělat dobrou práci na ochranu před sluncem.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button