Inteligentny domNovinkaPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyUncategorized

Jak hrát v Nanchuan? Prohlídka Jinfoshan užijte si azalky ochutnejte zdravotní medicínu

Číňané často říkají, že léčivé jídlo je homologní, ale mnohokrát je to jen slyšet. Nečekal jsem, že budu mít tu čest ochutnat skutečné léčivé jídlo v Nanchuan District, Chongqing, a to je ještě autentické léčivé jídlo na úrovni nehmotného kulturního dědictví. Podle příslušných dědiců je takzvaná léčivá potravina homologní, což znamená, že tradiční čínská medicína a potraviny pocházejí současně. “Huainanzi * Xiuwu trénink” řekl: “Shennong chutná chuť bylin, hořkost vodních pramenů, aby lidé věděli a vyhýbali se tomu.”V této době se za jeden den setkává sedmdesát jedů.”Je vidět, že v době Shennong medicíny a potravin nejsou rozděleny, netoxické může být, toxické je třeba se vyhnout.”

Chongqing je slavný potravinový kapitál v Číně. Kromě Chongqing horké hrnce, nudle a Jianghu kuchyně, každý okres a kraj má své vlastní speciality,jako je Fuling hořčice svátek,Tongnan zeleninové hody, atd., a co je nejznámější v Nanchuan?Pokud si musíte vybrat zástupce mezi mnoha kuchyní v Nanchuan, musí to být zdravotní strava.

Chongqing Nanchuan je extrémně bohatá oblast tradičních čínských lékařských zdrojů.Podle relevantních informací má Nanchuan téměř 5 000 druhů různých druhů čínských bylinných léčiv. Jinfoshan má pověst “Světové banky Biogen”, “Čínské banky medicíny”, “Severní medicíny Changbai Mountain, Jižní medicíny Jinfoshan”. Changshan, hořké, ježek, Mao Huang kordieritové, bean, lotus, Huixin trávy, Jinshan rock zelí, čtyřúhelníkové kostní trávy, rumělky a dalších osm speciálních bylin Jinfoshan jsou známé na dlouhou dobu.Chongqing Institute of Pěstování Drog, který se nachází v Jinfoshan, je také jediný, vědecké výzkumné instituce v Číně, specializující se na pěstování tradiční Čínské medicíny. Má hluboký vědecký výzkumný základ.

Toto je sada fotografií, které jsme pořídili v Nanchuan, autentickém jídle zdravotní medicíny, a nyní se s vámi podělíme.Podle šéfkuchaře restaurace a dědic nehmotné kultury Nanchuan léčivé kuchyně, černá sezamová semínka jsou v páře a sušené, kolo masa a ganoderma lucidum jsou vařené společně, aby se pyré, a pak lepkavé zabalené v vlašské ořechy,a pak se smísí s sezamová semínka do jídla.Nejen dobrý vkus, ale také bohatý na výživu, zvláště prospěšný pro dlouhodobé užívání mozku, zůstávají pozdě.

Medicína Ovce polévka hrnec

Toto jídlo je hlavním chodem celé naší léčivé stravy. Říká se, že je vyroben z jehněčí kotlety Qianbei konopí ovce, která vyrostla jíst sto bylin na Jinfoshan, a pak spárován s Huai Shan,maliny,Tianma a další Čínské byliny. Základna polévky je vyrobena z polévky křížového kapra.Před pitím tento přípravek ovce polévky, to je nejlepší vypít šálek bylinného čaje,účelem je, aby lidské tělo má dobrou rovnováhu jin a jang, aby se zabránilo někteří lidé pijí polévku po nedostatek není tvořena.

Černá švestka dip ovoce

Jedná se o studenou misku před jídlem, i když je vyrobena z ovoce tisíciletí, ale výrobní proces používá princip zdravotní medicíny, říká se, že se vaří s jablečným jablečným octem a čistou vodou Umega.Chuť je zvláštní, říká se, že je zvláště vhodná pro ženy k jídlu.

Vyživujte slezinu a vyživujte žaludek s osmi poklady kaše

To je potrava zdraví, medicína, personál je zavedena s poria, gorgon, ječmen, Huai Shan, mandle a další tradiční Čínské medicíny, s gold Foshan Gong rýže, proso, lepkavá rýže,hnědého cukru, vařené spolu s malým ohněm, pro sleziny a žaludku lidské tělo má určité výhody.

Dlouhověké zeleninové pečené maso

To vypadá podobně jako běžné dušené maso, ale praxe je komplikovanější, například, vepřové maso, musí být první ve frontě, cílem je jíst bez tuku, a pak dušené s Divine Comedy a šrucha (také známý jako long-žil jídlo), účelem je, na pomoc trávení.

Zlatá a stříbrná polévka moruše větev

To je materiál, jen na stole, kuchař prodal nám Guanzi, nechte nás hádat, co to je, někteří lidé asi sazenic dýně, někteří lidé asi sladké brambory teng, někteří lidé hádat, co divoké zeleniny, ale šéf zavrtěl hlavou a řekl, že to bylo špatné, a konečně nám prozradil,to je poměrně řízení moruše větve, vyrobené s česnekem, konzervovaná vejce,solené vejce, a hustá polévka namočené moruše větve, chuť více jemná,svěží a voňavé.

Cloud noha pikantní nula Yuzi

Když jsem poprvé jedl toto jídlo, myslel jsem,že to jsou fazole. Kuchař řekl, že je to špatně. Pak přítel uhodl, že je to malý brambor. Šéfkuchař zavrtěl hlavou. Řekl, že to bylo voláno Zero Yuzi, což je to, co lidé často říkají o jam vejce. Byl spárován s nakrájenou starou šunkou a chutí kuchyně Chongqing Jianghu, takže chutnal měkký a voskový, aniž by ztratil pikantní.

Yuzhu Snowflake hovězí

Vypadá to jako velká mísa červená polévka, podobné Maoxuwang a vařené maso, je typický styl Chongqing Jianghu kuchyně, ale praxe je velmi zvláštní.Říká se, že musíte nejprve marinovat sníh hovězí s Yuzhu šťávy,a pak použijte vařící techniky Chongqing Jianghu kuchyně plus Yuzhu šťáva vařit hovězí maso, a to jak účinek na zdraví,ale také oba pochoutka Jianghu kuchyně.

Smažené bambusové výhonky v husté polévce

Čtvercové bambusové výhonky jsou slavnou specialitou Nanchuan a národním geografickým symbolem Číny. Má mírně hranatý tvar, hranatý dotek, žluté nebo žluto-bílé, bambusové výhonky, čerstvé a čisté, baculatá bambusové výhonky, křehké a jemné maso, lesklé bambusové výhonky ne vadnout,s bohatou výživu, bohaté na maso, křehké a jemné strusky, lahodné chuti v jedinečné kvalitě.Tato polévka používá chlazené bambusové výhonky (teď není sezóna vybírání bambusové výhonky), s nastrouhanou šunku a čerstvé bellflower, dušené s polévkou, svěží a výživné.

Dvě kuřata

Surovina je správná volba speciality Nanchuan, Národní zemědělské zeměpisné označení produktu-Nanchuan kuře, toto kuře se vyznačuje malou hlavou, kompaktní velikost, velká koruna vzpřímená, jasná barva.Kuřecí chuť voňavá a svěží, jemná a bez rybí vůně.Se stejným Nanchuan speciální čtvercové bambusové výhonky vařené, který je také vybaven Wu Dong Quai,Tianma, lékořice a dalších bylinek,ale také velmi slavný Nanchuan léčivé stravy.

Ve skutečnosti je to dezert ve stylu Hongkongu. Mezi hlavní složky patří grapefruit, mango, ságo atd. Mango a grapefruit jsou bohaté na vitamíny a jsou výživným dezertem.

Obecně platí, že to je velmi dobré jídlo, každé jídlo obsahuje velké množství léčivých potravin myšlenky,má určitý přínos pro tělo, protože já jsem jen turista, a žádná lékařská zpráva kvalifikaci, takže v podstatě ředění nebo skrýt funkce těchto léčivých jídel,pokud máte nějaké dotazy, můžete komentovat a diskutovat,tam je přítel, který ví více o tom si můžete také vyřešit zmatek pro vás.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button