Sportovní ZprávyTuristické Zprávy

Jiangsu obnovuje Super sídlo známé jako majitel mostu v Jang-čou jménem Wu

Kromě Nanjingu, hlavního města provincie Jiangsu, a měst jako Wuxi a Suzhou, která jsou známá výrobou od založení Čínské lidové republiky, se zdá, že město Yangzhou, které bylo ve starověku docela známé, má méně vysoký smysl pro existenci. Ve skutečnosti, město Yangzhou vyvinula docela dobře od založení lidové Republiky, a poslední rok jejího celkového HDP byl v top sedm v provincii Ťiang-su, ačkoli to je už ne jako prosperující a prosperující, jako v dávných dobách.

Nicméně, dnes města jang-čou stále si zachovává velmi silné humanistické atmosféru a starobylé budovy všude, jako je například následující Xiaobian představit vám Mercedes, který kdysi sloužil jako guvernér provincie Guangdong, Mistr Wu příjmením postavil “super mansion”, je nyní také známý jako “jang-čou většina” místních lidí.

Již v dávných dobách jang-čou byl známý jako země ohňostroj, od starověku, země jang-čou, vzhledem k textilní průmysl je poměrně rozvinutý v obchodu, tak v této době je poměrně bohatý a bohatý, pak v této zemi bude postaven hodně “bohatý domy”, i když většina z nich jsou některé obytné budovy, ale tam jsou výjimky, jako je bydliště, je”Wu daotai Dům”.

Tato rezidence je hoden být známý jako nejvíce jang-čou, které lze nalézt, se rozkládá na ploše desítek tisíc čtverečních metrů pro oficiální bydliště, může být popsán jako docela silný a majestátní, a ve dvoře je velmi výrazný budova knihovny, která je také nejstarší známé soukromé budovy knihovny v Číně, vzhledem k architektonický styl po válce.

Později, kvůli válce, některé z humanistické knihy v “knihovně”, byly rozptýleny do muzea některých Západních zemích, jako je Evropa a Spojené Státy, a jen některé z nich byly uloženy v některých muzeí v naší zemi, a to z důvodu existence těchto humanistických knih vedl k narození velké množství humanistických myslitelů a vědců, tolik jako stovky lidí v naší zemi.

Kromě toho se na nádvoří nachází Lotosový rybník, o kterém se říká, že je schopen překročit Velký kanál mimo město Yangzhou.

Kromě tohoto bohatého sídla, existuje mnoho kulturních zajímavostí stojí za návštěvu, v blízkosti jang-čou city, jako “Shao Bo old street”, což není daleko od jang-čou city, je velmi stojí za návštěvu.Je skrytý v snadný Staré Ulici v blízkosti jang-čou, protože obvykle existuje jen velmi málo lidí, takže se sem, aby prozkoumala punč a fotit, nebojte se, že někdo náhle objeví ve fotoaparátu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button