Inteligentny domPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Každé město má místo v evropském stylu a Ningbo je opravdu starý

Starý bund, jeden z nejvíce prosperujících přístavů od dynastií tang a Song, je nyní plný různých budov v evropském stylu a je velmi pěkný na křižovatce tří řek.

Ningbo bylo první otevření přístavu v” pět-port podnikání”, 20 let dříve, než Bundu v Šanghaji.Tak tady je název starého bund, pro průměrného člověka, návštěvníci sem budou myslet, že to je podobné bund a jméno malé Bund, ale ve skutečnosti v Ningbo už má konvenční název pro oblast, tzv. starých bund, opravdu tohle místo má kvalifikaci a důvěru.Když ho viděl v bundě v Šanghaji, zavolal svému bratrovi.

Je to jeden z několika set let starých Bund v Číně, jako je například Ostrov Gulangyu v Xiamenu nebo Signal Mountain v Qingdao.

Ningbo old bund se stala jednou z velkých krajin delty řeky Yangtze.Pokud máte příležitost přijít sem, nezapomeňte se dobře podívat

Hangzhou má nové Západní jezero, Šanghaj má Xintiandi, Ningbo má starý bund, taková kombinace starých a nových čtvrtí, chcete navštívit?Večer se stává dobrým místem pro odpočinek a zábavu.

V tomto Yuyao řeky a yongjiang poznat místo, zdá se, urychlit historii více než tisíc let, a to prostřednictvím této krásné noci kolemjdoucí říct, vyjádřit své pozdravy a požehnání.

Pokud jde o “opilou krásnou noc”, musí jít do Ningbo old bund!!Nachází se v sanjiangkou, Ningbo, provincie Zhejiang a je jedním ze čtyř hlavních přístavů v Číně během dynastie Tang. Je také výchozím bodem východního přechodu Jianzhen;

Slavné památky patří Katolický Kostel, Britský konzulát, hlídka, dům, Ningbo pošta, Ningbo muzeum umění, stejně jako soukromých domů, jako posvátné době shop “Hongchangyuan řada”, kombinace Čínské a Západní podnikatelé soukromý dům “Yan vila”, “Zhu dům” a dalších budov.

Pokud máte rádi noční život, pití, mluvení a trochu nálady, můžete sem přijít.V blízkosti Raffles square, Tianyi Square jsou velmi pohodlné, v řece jsem také potkal cizince hrající na akordeon, velmi ruský styl a malá holčička komunikovat, sestřelen, velmi zajímavé!Kromě toho jsem také šel do staré ulice Nantang (hlavně jíst občerstvení, dívat se na světla)

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button