Technologické novinkyTuristické Zprávy

Nejnižší vodní město v Jiangnan scenérie je dobrá komercializace není hustá

Čína je země s dlouhou historií, s 5000 let historie, tak každé místo má mnoho starověkých měst a starobylých měst zachovalé od starověku, a většina z nich se staly známé a rušné obchodní vyhlídkových míst, jako je starobylé město Lijiang, starobylého města Pingyao, stejně jako Jiangnan Wuzhen a xitang, atd. a mluvíme o nejnižším vodním městě v Číně, nejen o dobré scenérii, komercializace není silná.

Nachází se v Suzhou Tongli starobylé město, jako jeden z šesti nejstarších měst v jižní části řeky Yangtze, je také jedním z nejméně známých starověkých měst, od dynastie Song město začalo, stále do současnosti, má dlouhou historii, je kulturní místo setkání, zachování mnoha dynastií Ming a Qing Zahrady, domy a bývalá hvězda domy.

Ale ve srovnání s Wuzhen, xitang, atmosféru života zde může být silná, základní život obyvatel, podél ulice obchody také, ale ne jako jiná starověká města jsou všechny.Přestože se jedná o malebnou oblast na úrovni AAAAAAA, ale denní zahraniční turisté nejsou mnoho, tolik míst po celém starobylém městě vypadá relativně klidně.

Protože žije příliš mnoho místních lidí, takže ačkoli ulice jsou úzké, ale nemohou zabránit místním automobilům s baterií, na první pohled neexistuje žádný komerční pohled.

Můžete vidět mnoho starých lidí, kteří zde žijí, oni stále žijí u řeky, ale vydělat na živobytí tím, řeky, oni umýt v řece plují lodi k přepravě zboží, a na rozdíl od některých scénických místech, jen turisté přicházejí a odcházejí.

A musím říct, že i když Tongli starobylé město poplatků turistů, ale pokud vstoupíte do starobylého města každý den po 5 hod, nebo dříve, než 7 hodin, Vstupenky nejsou nutné, z každé křižovatce můžete vstoupit a žít uvnitř B & B, Inn, to je také velmi pohodlné, doporučená pro takové starobylé město, které chcete jít?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button