Inteligentny domNovinkaSportovní ZprávyTechnologické novinky

Rozcvičovací zápas Rushford vstřelil Hendersonův gól Anglie 1: 0 Rumunsko

7 czerwca o godzinie 0: 00 czasu Pekińskiego Anglia rozgorzała rozgrzewkowy mecz z Rumuną na Riverside Stadium w Middlesbrough.Żadna ze stron nie podjęła żadnych postępów w pierwszym půl.V w drugim połowie Rashford zdobył rekord karnym, potem karnym Hendersona był zachránil.Ve finále w Anglia pokonała Rumunię 1: 0.

W porównaniu dělat ostatniego meczu rozgrzewkowego, ekskluzywny skład Anglii google + w meczu zrobił dużą rotację.Bramkarzem žertu Johnstone, linia tylna od lewej dělat prawej se Luke Shaw, Mleté maso, Ben White jsem Godfrey,trzecia pomocnicy na Flash, Calvin Phillips jsem Ward Preuss.Na / align = “center” bgcolor = “# e0ffe0 ” / królová Szwecji / / align = center /

Z 10. minucie rumuńska strona pola karnego uderzyła niską płaską piłkę, Marin w środku pola karnego, aby śledzić piłkę, aby uzyskać strzał, kąt jest zbyt pozytywny, piłka została potwierdzona przez bramkarza Johnstone.V 11. minuta, Długie podanie Anglików, Sancho przed krawędzią pola w prawie, aby dostać piłkę, z rzutu, aby uzyskać się wymaganego uderzenia salwy startowej vysoká.V w 23. minucie Sancho wził piłkę przed prawą linią, po czym wybrał z powrotem na prawą stronę pola, aby śledzić Godfreya, Godfrey dostał piłkę jsem zamachnął się pod kątem salwy spudłowanej.

Z 24. minucie Rashford potknęła się z piłką po lewej stronie pola, sąd nie say.In z 29. minucie Boone otrzymał Krzyż od kolegiów z drużyny na szczyt pola, następnie rozpoczął niski strzał, piłka została skonfiskowana przez bramkarza Johnstone.V w 32. minucie anglicky dostali rzut wolny z prawej strony boiska. Ward-Prowse wziął piłkę do pudełka.Strona Główna Lewina uderzyła w poprzeczkę i wyskoczyła out.In š 38. minucie Sancho wzniósł piłkę z lewej strony boiska, dokonał nieznanej korekty kopnięcia, piłka uderzyła w poprzeczkę.

Š 44. minucie rumuńska drużyna uderzyła w prawo przed częścią pola, Solescu strzeliła piłkę w prawo stronie pola, piłkę uratował bramkarz John Stone.Na w półfinale Anglia zremisowała 0: 0 z Rumunią.

W drugiej połowie latwo było grać ponownie.Anglia wykonała zmiany po południu. Henderson shodzil z ławki zastapil Calvina Phillipsa. Henderson powrócił do gry po raz pierwszy od kontuzji w lutym tego year.In š 47. minucie Anglicy dostali rzut wolny z lewej strony boiska, Ward-Prowse wzniósł karny w słup, Lewin podążył za strzałem, piłka została skonfiskowana przez brankáře.V w 53. minucie Sikar wlał się z piłką w lewą stronę pola, aby uzyskać regulację niskiego strzału minul.V 55. minuta, Lewin upadł na ziemię, pivo nic wielkiego.

Š 59. minucie anglicky dostali rzut wolny po lewej stronie dużego pola. Ward-Prowse strzelil gola.Kąt był zbyt pozytywny i piłka została zveryfikowana przez goalkeeper.In š 62. minucie Anglicy rozgrali szybki kontratak, Rashford z piłką w lewej stronie dalekiego ataku same się dělat pola, w rumuńskich zawodnikach z powrotem w pogoni za obroną, Rashford pobiegł nisko strzał chybił.65. minuta,

Š 67. minucie Glalish zostało wyciągnięte na Ziemię, zanim piłka przeszła się na lewą stronę boiska. Sędziował na pole karne, Anglia dostała Szan karną, Rashford uderzyła w pole karne, Anglia prowadziła 1: 0.

Š 73. minucie wolej ze środka pola został zablokowany przez Anglików, André Ivan nadrobił se pod małym kątem z lewej strony pola, piłkę uratował bramkarz Johnstone.V w 75. minucie Lingard i Trippier zeszyt z ławki, uzupełniający odpowiednio Rashforda i lukę Shaw.

Š 77. minucie Lewin przekazał prawo stronie pola i został zablokowany przez Chiricha. Anglia otrzymała nagrodę karną.Henderson pchnął piłkę w lewy dolny róg bramki. Piłka siatkowa bramkarz Nita.In š 81. minucie Godfrey wszedl na prawo od pola z wysoka pilka, Lewin skora glowa, pilka zostala uratowana przez brankáře.V w 83. minucie Głowa Bellinghama z bliskiej odległości po lewej stronie pola została zablokowana przez drugą stronę jsem uderzyła w ramkę bramkową jsem wyskoczyła z dolnej linii.W 2009 roku wygrał z Anglią 1-0 Rumuni.

Obie strony grały w składzie:

Anglia( 4-3-3): 1-Johnstone/2-Godfrey, 6-Ben Bílá, 5-Mince, 3-Luke Shaw (12-Trippier 75′)/10-Glalish, 4-Calvin Phillips (16-Henderson 46′), 8-Ward-Prowse (21-Les 65′)/13-Rashford (17-Lingard 75′), 9-Lewin (18-Watkins 75′) (82′), 7-Sancho (19-Bellingham 65′), 7-Sancho (19-Bellingham 65′), 7-Sancho (19)

Rumunia( 4-2-3-1): 1-Nita/24-Sorescu, 6-Chiriches, 5-Dolní Ceru (4-Roos 84′), 22-Camorra / 23-Stanhope, 18-Marin, 8-Sicardau (20-Budescu 80′)/9-Andrei Ivan, 7-Alibec (14-Iannis Hadži 66′), 17-Paun