Inteligentny domNovinkaPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Sichuan cool Zoige při cestování sem v létě noste sako a v noci zakryjte přikrývku

Pokud jde o chladnější letní střediska v Číně, Západní náhorní plošina Sichuan a plošina Qinghai-Tibet jsou nejvíce. Hlavním důvodem je, že nadmořská výška těchto dvou míst je relativně vysoká a klima se velmi liší od rovin ve stejné zeměpisné šířce.

Jako známé turistické destinace v Aba Tibetským a Qiang Autonomní Prefektura v Provincii s ‘ – Čchuan, Ruoige přitahuje mnoho turistů, aby punč v každé léto.V této sezóně, průměrná denní minimální teplota v Zoige je tak nízké, jak 2 stupňů, průměrná denní maximální teplota je jen 13 stupňů a nejteplejší červenec a srpen, průměrná denní maximální teplota je jen 19 stupňů.

Zde není klimatizace zbytečná,ale není třeba ji vůbec instalovat, dokonce i ventilátor je dekorace.Nejen to, ale také pokrývat přikrývku spát v noci, a nosit sako nebo silnější bundu pro outdoorové aktivity během dne.Jedním z důvodů je udržet se v teple a druhým důvodem je ochrana krku a hlavy, aby se zabránilo vysokým reflexům.

Teplotní rozdíl mezi dnem a nocí v Zoige je velmi velký, a somatosenzorické teplota přeháňky a slunečné dny je také velmi odlišné.

Ultrafialové paprsky jsou zde silné, takže před odjezdem nezapomeňte udělat dobrou práci s ochranou proti slunečnímu záření.Když jsme šli do Flower Lake,zjistili jsme,že mnoho místních obyvatel se pevně zabalilo, což je všechno zkušenost.

Květinové jezero a první Zátoka Žluté řeky Jiuqu na území Zoige jsou nad 3 000 metrů nad mořem. Nemáme žádné nepohodlí zde kromě toho, že jsme trochu unaveni z procházky rychle, ale Elcometer rebelové může být trochu nepříjemné, která by měla být věnována větší pozornost.

Přestože je nadmořská výška vysoká, vegetace v Zoige je relativně svěží a vůně trávy, kterou přináší vánek, je osvěžující.

Nachází se vedle National Highway 213, Flower Lake je přírodní haizi na pastvinách.Svěží vodní rostliny jsou jako zelený kabát zahalený na čistém jezeře. Kvůli změnám světla a stínu se jezero na chvíli objeví nebesky modré, na chvíli bílé a na chvíli šedé.Mraky zde proudí rychle a mraky se cítí velmi nízké,dostatečně nízké, aby měly iluzi, že jsou na dosah.

První Zátoka Žluté řeky Jiuqu, která se nachází ve městě Tangke v okrese Ruoergai, je nejdůležitějším turistickým místem v kraji. Čistá řeka se třepotá na pastvinách jako stuha a otáčí krásné rohy. Když záblesk západu slunce odráží řeku, obraz je nejkrásnější.

Na světě je devadesát devět zátok Žluté řeky a první zátoka Žluté řeky Jiuqu je nejkrásnější částí těchto křivek.Zde Žlutá řeka jasně vidí dno a oblast, přes kterou protéká,je plochá a krásná, což vůbec není vášnivá hybnost vodopádu Jukou.

Pokud Žlutá řeka protéká sprašovou plošinou, je to jako hrát dynamickou symfonii, a když protéká pastvinou Zoige, je to jako lyrická houslová píseň.

Pokud porovnáte Žlutou řeku s dívkou, v Ruoge je to zlobivá dívka.

Léto je nejkrásnější období v Zoige. V této době je tráva zelená a květy jsou jasné a všude je vitalita. Střela po ruce je trhák. Jak nemohou být lidé přitahováni?Už jsem tam byl jednou a chci jít znovu, když napíšu článek a podívám se na obrázky.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button