Inteligentny domNovinkaPřístrojTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Sledujte starou poezii a cestujte

Pouštní kouře přímo, dlouhá řeka, západ slunce, kolo, často jsem četl tuhle báseň, moje oči se objevil krásné pouštní slunce mapě, to je Tang dynasty básník Wang Wei napsal po staletí rozšířit známé fráze, ale také důvod, proč jsem začal chtít Shapotou.

Shapotou se nachází na jihovýchodním okraji Tengger Poušť na západě Zhongwei city, v Ningxia Hui autonomní oblasti, kde krajina je velmi bohatá, nastavit poušti, Žlutá Řeka, Hory, oázy jako místo, má nejen severozápadním scenérie mužského odd, ale také krásnou krajinu z jihu na jih.

Ningxia scenérie, obrovské obrovské, nechat lidi stát na této zemi, bude druh proudu Stratus hrdinský smysl, na svahu si můžete nejen vychutnat přírodní scenérie nádherné, pak se můžete těšit na mnoho vzrušení pouště projektu.

Shapotou západ Toudao Pier, north Tengger Pouště, jižně od Žluté Řeky, asi 38 km dlouhý, 5 km široký, v nadmořské výšce 1300 ~ 1500 metrů, zábavné projekty jsou obzvláště četné.

Tady poprvé jsem viděl ovčí raftu, při pohledu na hlavu tak velká, že jsem myslela, že to bude velmi těžké, speciálně zvedl ruce, cítit, při pohledu na velké velikosti z ovčí vor, není tak těžké, jak jsem si myslel, a místní mluvit vím, tak ovčí vor obvykle váží více než 20 liber.

Ovčí vor, je starobylé trajekt nástroj konzervované lidí podél Žluté Řeky, ovčí vor má více než 300 let historie, je důležitou součástí Žluté Řeky kultura, sedí na něm podél Žluté Řeky Rafting pocit je velmi kouzelné, myslím, že antikové vynalezli takové speciální Dopravní prostředky, opravdu podle místních podmínek, nyní jen jako

Stojící na dunách Shapotou při pohledu do dálky, můžete vidět na druhé straně od Žluté Řeky je svět na druhé straně Žlutá Řeka Žlutá Řeka První kabel, Bojovníci z mé hlavy pískání hybnost, vypadá velmi vzrušující.

Přišel Shapotou, hrát na pískovišti, dospělí a děti milují to moc ráda, tady je největší přírodní pískoviště v Číně, pískoviště také muset zvládnout nějakou rovnováhu, snadné sklouznout dolů hrát znovu vylézt na horu, ale pracný není malý.

Sledování dětí v poušti hrát strašně, víte, jak šťastné děti v přírodě, Shapotou je známý jako poslední panna země Čínské cestovního ruchu, kde přírodní krajiny a jízdy přilákat cestovní nadšence z celé země.

Na Shapotou hrát, nejen, že můžete udělat vor, sandboarding, nebo vysoké na výšku lanovkou, můžete také jezdit na velbloudu v poušti, aby si pouštní scenérie.Podle údajů, roční příjem z cestovního ruchu Shapotomůžete dosáhnout 20 milionů.

Pouštní kouře přímo, dlouhá řeka, západ slunce kolo, je velký básník Wang Wei v 736 a. D., Ningxia Zhongwei Shapotou, tváří v tvář poušti, Žlutá Řeka nádherné scenérie písemné předtím, než staré žalmy, pokud se vám také líbí tato báseň, pak se Shapotou najít náladu starověké poezie.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button