Inteligentny domNovinkaPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Snapdragon 898 bude používat technologii Samsung 4nm první linka metra bez řidiče v Shenzhenu se otevře do provozu na konci roku

Zdroj odhalil: Snapdragon 898 bude vybaven TŘÍKLUSTROVÝM procesorem, včetně Velké jádrové frekvence 3,09 GHz.

1. Snapdragon 898 SPECIFIKACE expozice: Samsung 4NM proces

Včera známý blogger breaking news@I Bing Universe přinesl nejnovější nejnovější zprávy o Snapdragonu 898.On ukázal, že Snapdragon 898 bude vybaven tří-cluster CPU design, včetně velkého core frekvence 3.09 GHz, velké jádro frekvenci 2,4 GHz, a malé jádro frekvenci 1,8 GHz.Stojí za zmínku, že velké jádro 3.09 GHz přijme novou generaci Cortex-X2 návrhu podle předchozí zprávy, které přinese nový výkon a spotřeba energie výkon.

Pokud jde o technologii, zpráva uvedla, že Snapdragon 898 bude postaven pomocí 4NM procesu společnosti Samsung v rané fázi a 4NM proces TSMC bude představen ve druhé polovině příštího roku. Qualcomm však v té době přímo zahájí záměr čipu Snapdragon 898+, aby převedl proces TSMC.

2. Xiaopeng Wuhan tovární projekt byl oficiálně zahájen

Minulý víkend společnost Xiaopeng Motors oficiálně oznámila, že její Projekt Wuhan byl oficiálně zahájen v zóně hospodářského a technologického rozvoje Wuhan.Podle oficiálních informací, Xiaopeng Automobilu Wuhan projektu, o rozloze asi 1500 hektarů, se postavit, lisování, svařování, lakování, montáž, baterie, elektrický pohon a další proces workshopy. Plánovaná výrobní kapacita projektu je 100 000 vozidel a roční výstupní hodnota může po dodání dosáhnout více než 30 miliard juanů.

Haima Motor již dříve řekl, že družstevní výroba vztahu mezi Haima Motor a Xiaopeng Motor bude vyprší na konci tohoto roku.Od Xpeng Motors už má Zhaoqing továrny,a Wuhan projektu je také počínaje,očekává se, že Xpeng Motors již nebude spolupracovat s Haima Motors stavět automobily po vypršení jeho spolupráce.Bez podpory motorů Xpeng bude vývoj motorů Haima nepochybně více limited.In budoucnost, kam bude Haima auto jít, a trh dá odpověď.

3. SFC reaguje na nové požadavky na zveřejňování informací o čínských podnicích směřujících do Spojených států k zařazení na seznam

V poslední době, Komise pro cenné Papíry (SEC) vydala prohlášení, zvyšující se požadavky na zveřejňování informací pro Čínské společnosti seznam ve Spojených Státech.V reakci, CSRC odpověděl.

SFC řekl: jako důležitý globální trh jsou kapitálové trhy Číny a Spojených států stále více úzce propojeny. Stále více podniků, investorů a finančních institucí se účastní vzájemných trhů a posílení regulační spolupráce je nevyhnutelnou volbou.Základní národní politika číny, aby podporovaly reformy a otevírání je neochvějný, a intenzitu finanční otevírání se okolnímu světu bude i nadále zvyšovat.V dalším kroku, budeme i nadále zahájit pragmatičtější otevírání opatření na podporu vysoce kvalitní rozvoj Číny kapitálového trhu.

4. První linka metra bez řidiče v Šen-čenu: první fáze linky 20 se otevře provozu na konci roku

První fáze projektu linky 20 je první”bez řidiče” linka metra v Shenzhenu, a to je také důležitý železniční tranzit spojující Shenzhen Mezinárodní kongresové a výstavní centrum a Shenzhen letiště. Vždy přitahovala velkou pozornost.Podle Zhu Wei, projektový manažer Shenzhen Metro Linka 20 z Čína Železniční Výstavba Jižního Společnost,výstavba první fáze Linka 20 je v podstatě dokončena,následuje série akceptačních testů, například požární ochranu a zdravotní hodnocení. Očekává se, že přijetí projektu bude dosaženo koncem srpna a provoz bude otevřen do konce roku.

Linka 20 vlak je první plně autonomní vlak, a to je také první šarže na světě, založený na auto-to-car komunikační technologie, a navržen v souladu s úrovní GOA4 provozu.Vlak používá 8 seřaďovací, typ hliníkové slitiny auta,s maximální provozní rychlostí 120 km/h,s automatické probuzení-up,automatické opuštění,přesné parkování, automatická detekce a další funkce.Ve stejné době, má také detekci překážek, vozidel, pomocný anti-kolize, konec zdi, anti-kolize, zjištění bezpečnosti proti vykolejení a další bezpečnostní funkce.

5. Hyundai LG kooperativně investoval 1 1, 1 miliardy do výstavby továrny v Indonésii na výrobu baterií

Podle zpráv zahraničních médií Electrek, Hyundai Motor Group a Energetická Řešení LG podepsaly memorandum o Porozumění(MoU)s Indonéskou vládu, aby produkovat čistě elektrický vůz baterie v Indonésii prostřednictvím nového joint venture(JV).Uvádí se, že Hyundai Motor a LG Electronics bude investovat celkem NÁS 1 1,1 miliardy v destinaci karawang Města v blízkosti Jakarty, hlavního města Indonésie, postavit továrnu na baterie.

V Květnu tohoto roku, Hyundai Motor Group oznámila, že plánuje investovat 7 7,4 miliardy ve Spojených Státech do roku 2025 pro budoucí elektrická vozidla, vývoje a výroby.Jako čistě elektrická vozidla z více elektrických vozidel značky stále více a více, Hyundai chce zajistit stabilní dodávky lithium-iontové baterie.Prostřednictvím prohlášení společnost LG doufá, že rozvíjí vztahy s indonéskou vládou založením nové továrny na baterie s Hyundai.

6. Čtvrtá paradigma “ai unicorn” byla zahájena a uvedena v Hongkongu, s pěti státními bankami, které se účastní investice

Data ukazují, že čtvrté paradigma dosud dokončilo 11 kol financování. Investiční instituce za to nejen shromáždit pět velkých bank v zemi, ale také Sequoia Čína, Národní Výrobní Transformace a Modernizace Fondu a dalšími giganty v různých oblastech.Jak brzy jako C+kolo financování v dubnu roku 2020, čtvrtém kole byl oceněn na stejně vysoká jako 2 2 miliardy, a pak v lednu tohoto roku, D kolo financování 7 700 milionů bylo oznámeno.

Stojí za zmínku, že čtvrté paradigma nedávno dosáhlo strategické spolupráce s vůdcem lithiové baterie Ningde Era.30. Června dosáhla Čtvrtá paradigma a éra Ningde strategické spolupráce.Na základě celého životního cyklu aplikace AI a možnosti správy čtvrté paradigma SageAIOS platforma, AI rozhodovací schopnosti byly injikovány do všech aspektů výroby v Ningde éry, a společně prosazují urychlené transformace a rozvoj zpracovatelského průmyslu na inteligentní výrobu.

7. Telekomunikační Unicom 2.1 g 5g bezdrátové hlavní zařízení sbírky Huawei ZTE výrobce vyhrál nabídku

Včera pozdě, China Telecom a China Unicom oznámila 2021 5G sa stavební projekt wireless master equipment (2.1 G) společný centralizovaný projekt zadávání veřejných zakázek oznámit vítězné kandidáty.Podle oznámení, celkem 5 uchazečů podílel na nabízení pro tento projekt, a na konci, Huawei, ZTE, Datang Mobile a Ericsson byly do užšího výběru.

Podle předchozích vyhlášení výběrového řízení, rozsah této kolekce je o 242,000 stanic, a maximální nabízení limit je nastaven na 20.532 miliard jüanů (bez daně).

8. Bloomberg odhalil plán čipů Apple a příští rok bude řada nových počítačů Mac

Gurman, hostitel Bloomberg Moc Na programu, zlomil novinky a dal Apple čip plán, stejně jako předpovědi pro různé nové macy v příštích 12 měsících.

V současné době již existují M1 čipy přistání entry-level MacBookPro, Mac mini,MacBook Air a 24-palcový iMac.V budoucnu, Gurman předpovídá, že Apple uvolní nový MacBook Pro je vybaven M1X čip v příštích několika měsících; ve stejné době, high-end Mac mini bude brzy propuštěn.V roce 2022, Gurman se domnívá, že iMac produktové řady se kompletně přejít na Apple chip platformy,stejně jako nový Mac Pro je vybaven Apple čipy, který bude také být propuštěn v příštím roce.Ve stejném roce, Apple také plánuje uvést na trh nový MacBook Air, který je vybaven Apple čip, podporující MagSafe magnetické nabíjení.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button