Inteligentny domNovinkaTuristické Zprávy

Ve jménu horského města má obec jako název malebného místa

Moganshan město je typické horské městečko, pojmenované po Moganshan, sedm hor, jeden vodní a dvě pole, krásné okolí, příjemné klima, 14. října 2016 byl uveden jako první várky Čínských město nabízí.

Na rozdíl od Guling město v Lushan, Moganshan město není umístěn na hoře,ale na úpatí hory, oblast je 190.25 kilometrů čtverečních, populace je 31,000.

Protože slavné horské efekt, město Moganshan je také slavný hlavy není malá, spisovatel severní a Jižní Dynastie Yu Xin, textař Severní Song dynastie Mao pang, Republika Číny slavné politické osobnosti Huang Hui navázali nerozlučné spojení s městem Moganshan nebo rodné literární vůdce jižní dynastie Shen

Yucun Krajinné oblasti může být řekl, aby byl nejvíce charakteristické Krajinné Oblasti v Moganshan město, se rozkládá na ploše 3 kilometrů čtverečních, přes Liaoyuan Vesnice, Yucun trhu města, vrchol vesnice a Anli Kraj, Sluníčko Ekologické Park a Bource morušového Music Valley a dalších projektů v oblasti cestovního ruchu, s bývalým Moganshan Okresní Úřad, Yucun stanice, Moganshan Soukromé Základní Školy, bource morušového farma, Budovy Knihovny Wenzhi a mnoho středoevropských architektonických objektů, stejně jako Wenzhi Budovy Knihovny, Huang Hui hrobky, Baiyun bazén tank

Přijďte na Huang east East road a Huang.křižovatky T-křižovatky,uvidíte staré nádraží, a to slavný Moganshan stanice, která byla založena v roce 1929, jako jeden ze tří stanic z původní wukang kraji v roce 1930, k dnešnímu dni má téměř sto let historie.

V červenci 1930, Zhejiang provinční dálnice úřadu otevřena železniční stanice a Moganshan nádraží ve Městě Hangzhou stanice věnovaná intermodální vůz, mezi chang-čou a Moganshan, ale v roce 1990, Moganshan stanice slavné “odchodu do důchodu”se změnil na”Muzeum historie pohybu Moganshan”.

Jak název napovídá, stanice Moganshan byla svědkem vývoje moderních stanic a napsala silnou poznámku v historii provozu v Moganshanu.

Protože stanice Moganshan má nostalgický styl, vhodný pro pořizování úplných literárních fotografií.Pokud máte na sobě cheongsam, určitě získáte neočekávané výsledky!

A odpovídající Moganshan stanice je, že celá ulice je hlavní “vítr z Republiky Číny”, i když tam nejsou žádné mrakodrapy, ale “koncentrace” je podstatou, shromáždil staromódní foto studio, obchod s obuví, obchod s kávou, čaj restaurace a další funkce malých obchodů, v kombinaci s požehnáním platany, je velmi elegantní.

Chůze mezitím je jako vstup do červí díry a shromažďování vzdálené paměti Čínské republiky.

YU Village square pevně zaujímá pozici C celé malebné oblasti, styl je příliš silný, vypadá jako evropské město obecně.

Myslíte, že jste viděli církve, ale ve skutečnosti to je knihovna,zdarma otevřený pro veřejnost;v přední části knihovny je visí vůz “Madier 1906”, tam je smysl pro centrální ulice; působivé a holubi na Náměstí, okamžitě připomněl Jolin Tsai “Prahy, Náměstí”: “skupina holubů zpět do západu slunce, obraz je příliš krásná netroufám……”

Není to přehnané říkat, že celé náměstí je vynikajícím bodem fotografie, pokud najdete dobrý úhel, vložte dobrou pózu, můžete střílet uspokojivý zásah!

Huang.is určitě jedna z nejpopulárnějších celebrit v Moganshanu, má nejen cestu pojmenovanou po něm, ale také starý dům, který je nyní knihovnou Wenzhi.

Wenzhi budova knihovny byla postavena v roce 1933, je Huang.na památku svého otce Wenzhi gong a postavil, zelené cihlový dům v západním stylu, ve čtvrtém patře a čtvrtý spodní části, je pouze inženýr v celé krajině design Yu village, v lednu 2017 byla uvedena jako provinční kulturní památky ochranu jednotky.

Knihovna Wenji není jen knihovnou, ale také výstavní funkcí, která zobrazuje díla mnoha současných umělců, zájemci se mohou pečlivě dívat.

Nejzajímavější věcí v knihovně Wenzhi je pár milostných stromů: cedr a privet.

V roce 1936, Huang vrátil vrátil k Moganshan, který se shoduje s narozeninami jeho manželka Shen Yiyun, Huang rozhodl se rozhodli zasadit stromy, aby se poslat lásku, aby oslavili narozeniny své ženy, osobně vykopané jámy, země, voda, zasadil symbol lásky sazenice.

Bohužel, na začátku léta Huang.nemoc se náhle zvýšila, tento pár milostných stromů se stal Huang zanechal v Moganshan poslední vazby, umožňující bezpočet lidí pohybovat.

Smysl pro historii a smysl pro historii, takže knihovna Wenzhi měla “čistý červený temperament”, přitahovala část posádky k natáčení, stala se velkým čistým červeným hitem v Deqingu.

Samozřejmě, je to také skvělé místo pro fotit, zda se jedná o osobní fotografie nebo fotografie páru, to vše se může ubytovat žít, oni chtěli, aby se obrázky přátel, kteří chtějí zažít!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button