Inteligentny domNovinkaTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Výroba Foxconnu Zhengzhou proběhla hladce iPhone 13 normální sériová výroba

Továrna Baisha, která byla silně ovlivněna silným deštěm, vyrábí hlavně počítačové konektory PC, ale nevyrábí chytré telefony.

Postiženy tajfuny, zamokření a epidemie, mnoho podniků v Zhengzhou, Henan Provincii, byli postiženi mnohem reprodukce.Podle zprávy Henan Daily však Foxconn Zhengzhou nebyl příliš ovlivněn a nová generace iPhonů je stále v normální hromadné výrobě.

Henan Daily uvedl, že ” výroba smartphonů nebyla ovlivněna silnými srážkami a výroba je obvyklá.”

Ve stejnou dobu, Wang Xue, zástupce generálního ředitele Foxconn Zhengzhou Science and Technology Park, řekl: s přípravou a hromadnou výrobou nových produktů, nyní vstoupila do nejrušnější “výrobní sezóny” roku.Po chvíli vyjdou nové produkty mobilních telefonů Apple.

Kromě toho, aby bylo možné skladovat a hromadně vyrábět nové produkty, obchodní skupiny Foxconn Zhengzhou Science and Technology Park aktivně přijímají pracovníky.

Prostřednictvím náborového kanálu jsem se dozvěděl, že kvůli dostatečným objednávkám a velké spotřebě práce existuje velká mezera v frontových pracovnících.Park mobilních telefonů pokračuje v náboru pracovníků a sleva (ekvivalent bonusu) stále roste.Od července 24., Foxconn IDPBG Obchodní Skupiny (vyrábí iphony) v Zhengzhou Port District zvýšila svůj rabat model se základní plat 1900 juanů plus přesčasy, a maximální slevu 10.000 juanů na 90 dní služby za 55 dní.

Za katastrofu problémy, jichž průmyslu,Wang Xue také reagoval na média, tím, že říká:”továrna v přístavu oblast produkuje především chytré telefony,a Jingkai továrny ovlivněna silným deštěm hlavně vyrábí přesné mechanické díly, jako jsou chytrý telefon zadní kryty a skla. Továrna Baisha, která byla silně ovlivněna silným deštěm, vyrábí hlavně počítačové konektory PC, ale nevyráběla chytré telefony.”

V dalším kroku bude Foxconn Zhengzhou upřednostňovat najímání postižených lidí.

Podle praxe z předchozích let patří červenec a srpen do období hromadné výroby Foxconnu pro nové produkty iPhone. Letošní nový iPhone vyjde v září a jmenuje se iPhone 13.

Ve srovnání s výrobní kapacitou 75 milionů kusů z předchozí generace iPhone série, nový iPhone zvýší o 15 milionů kusů (výroba nových strojů se zvýší na 90 milionů kusů do konce tohoto roku), a poptávka se zvýšila o 20%.Pokud jde o OEM, zahraniční média řekl, že Foxconn bude stále nesou většinu podnikání,včetně všech iPhone 13 Pro Max,68% iPhone 13 a téměř 60% iPhone 13 Pro.

Kromě Zhengzhou Foxconn nedávno Šanghajská továrna Pegatron na svých oficiálních stránkách oznámila, že zvýší bonusy za doporučení zaměstnanců až na 8 500 juanů.Na rozdíl od Foxconnu v Zhengzhou, Pegatron sestaví všechny iPhone 13 mini, stejně jako 32% iPhone 13.Zbývajících 40%iPhone 13 Pro, tam je zpráva, že bude předán Luxshare Precision foundry.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button