Inteligentny domNovinkaPřístrojSportovní ZprávyTechnologické novinkyTuristické Zprávy

Xiaomi debutuje svou první kamerou pod displejem na Mi Mix 4

Mi Mix 4 je první smartphone s fotoaparátem Xiaomi, který je komerčně dostupný.

Je vybaven 20megapixelovým selfie fotoaparátem zastrčeným pod displejem telefonu.

Mi Mix 4 také přichází s procesorem Snapdragon 888+, primárním fotoaparátem 108 megapixelů a dalšími.

Xiaomi uvedla na trh Mi Mix 4, svůj první smartphone s kamerou pod displejem. Xiaomi již léta pracuje na své technologii fotoaparátu pod displejem a nyní debutuje na smartphonu. Mi Mix 4 bude k dispozici v Xiaomi je domácí trh prozatím na výchozí cena CNY 4,999 (₹57,400 cca).

Kamera pod displejem na Mi Mix 4 je podle Xiaomi “prakticky neviditelná pro oko”. Společnost nazývá tuto technologii CUP (Camera Under Panel), která nabízí 400ppi hustoty pixelů a minimalizuje světlo procházející obrazovkou. Xiaomi také tvrdí ,že fotografie a videa zachycená přední kamerou ” zachovávají skutečné barvy a detaily.”Pokud jde o specifika, jedná se o 20megapixelový selfie fotoaparát na Mi Mix 4.

Mi Mix 4 SPECIFIKACE

Kromě kamery pod displejem přichází Mi Mix 4 také se specifikacemi vlajkové lodi. Napájení telefonu je procesor Qualcomm Snapdragon 888 + spárován s až 12 GB RAM a 512 GB palubního úložiště. Mi Mix 4 je vybaven 6,67 palcovým displejem Full HD + AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz. Obsahuje také 4500 mAh baterii s podporou až 120W kabelového nabíjení a 50W bezdrátového nabíjení.

Zadní fotoaparát nastavení na Mi Mix 4 má tři senzory včetně primární 108-megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu (OIS), 13-megapixelový teleobjektiv objektiv s 50x zoom, a 8-megapixelový ultra široký-úhel objektivu. Mezi další funkce na Mi Mix 4 patří 5G, 4G LTE, Wi-Fi 6, port USB Type-C a snímač otisků prstů na displeji. Smartphone také přichází v keramickém těle ve třech barevných variantách černé, bílé a šedé.

Xiaomi uvedla na trh další zařízení vedle Mi Mix 4. To zahrnuje tablety Mi Pad 5 a Mi Pad 5 Pro, inteligentní reproduktor Xiaomi Sound, mi TV Master 77-inch, mi TV 6 OLED 55-inch a mi TV OLED 65-inch. Všechna tato zařízení budou k dispozici nejprve v Číně a o jejich globální dostupnosti zatím není ani slovo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button